Home » Aktuality » Přátelský zápas v sálové kopané se SOŠ Fortika
IMG_9623

Přátelský zápas v sálové kopané se SOŠ Fortika

Dne 13. 12. 2017 se konal přátelský zápas v sálové kopané se SOŠ Fortika.

První poločas se hrál systémem 4+1, v této sestavě se naši nedokázali příliš prosadit. Hra probíhala ve velmi rychlém tempu. Více než polovinu prvního poločasu sice drželi s Fortikou krok, ale pak přišlo pár rychlých breaků a rázem naši prohrávali v poločase 5 : 2.

Po přestávce se dohodla změna herního systému na 3+1. Tato změna našim žákům prospěla. Dokázali lépe kombinovat a vytvořili si herní převahu. Ve druhém poločase byli výrazně lepší naši. Dorovnali skóre na 5:5 a nakonec se dostali do vedení 6 : 5. Těsně před koncem zápasu byla odpískána penalta v našem pokutovém území. Zápas skončil remízou 6 : 6.

Celý zápas se odehrával v přátelském duchu a fair play. Chtěla bych poděkovat našim žákům za jejich sportovní výkon.