Home » Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

Obor je určen: pro absolventy 3 letého učebního oboru Kadeřník 69-41-L/52
Podmínky pro přijetí: úspěšné ukončení učebního oboru – výuční list
Délka studia: 2 roky
Forma studia: denní
Dosažené vzdělání: střední vzdělání s maturitní zkouškou

Možnosti dalšího vzdělávání:


Absolventi nástavbového studia, kteří úspěšně vykonají maturitní zkoušku se mohou ucházet o studium na vyšších odborných nebo vysokých školách.
Bližší informace na telefonním čísle 549 450 115 nebo na info(zavinac)zameklomnice.cz

Uplatnění absolventa:
Absolvent se uplatní v povolání kadeřník při poskytování profesionálních kadeřnických služeb ve středně velkých i malých provozovnách, studiích a salonech. Absolvent bude zhotovovat dámské, pánské a dětské účesy vhodně zvolenými technologickými postupy a v souladu s individuálním přáním zákazníka, estetickými požadavky, módními trendy, bezpečnostními a hygienickými předpisy. Bude poskytovat poradenské služby z hlediska ošetřování vlasů a návrhu na konečnou úpravu vlasů do módního účesu.

Absolvent připraven jednat s klienty, spolupracovníky a obchodními partnery. Vykonávat obchodně-podnikatelské aktivity v kadeřnických službách včetně využívání marketingových nástrojů, orientace v ekonomicko-právním zabezpečení provozu, znalosti pracovního práva, vedení účetnictví a daňové evidence provozovny, používání počítačových programů pro vedení kartotéky a výkon dalších administrativních prací.