Béžový topinkovač Haden Dorset – styl a eleganci do vaší kuchyně

Probudit se vůní čerstvých žemlí, bagelů nebo vaflí? To zní jako sen, který může být s béžovým topinkovačem Haden Dorset skutečností. Tento pomocník má navíc extra široké sektory, takže si poradí i s houstičkami a zvládne napéct obě poloviny rozkrojeného pečiva zároveň. Jeho mechanismus zaručí vždy perfektně vycentrovanou polohu a tím i rovnoměrné propečení.

Béžový topinkovač Haden Dorset

Vysoce kvalitní propečení s různými možnostmi nastavení

Vybrat si můžete z 6 stupňů intenzity opékání, zastavit proces, přihřát či rozmrazit předem připravené dobroty. Svůj speciální mód mají i bagely, takže můžete být jisti tím, že váš oblíbený pečený produkt bude vždy dokonale upravený a chuťově perfektní.

Tento moderní design s dotekem retro linií obzvlášť vynikne s dalšími kousky z kolekce Dorset. Stylové a elegantní vybavení do každé kuchyně, které potěší každého milovníka pečení a výroby chleba.

Neotálejte a pořiďte si svůj vlastní béžový topinkovač Haden Dorset, který zaručeně poskytne vaší kuchyni nejen funkčnost, ale také nádherný design, který se bude hodit ke každému interiéru. Více informací najdete na stránkách www.codina.cz.

Béžový topinkovač Haden Dorset

Prožijte každou chvíli s chuťovým zážitkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.