Bílá komoda KN45 ve velikosti 136×47 cm: elegantní doplněk pro váš interiér


Stylová komoda vyrobena z velmi kvalitního borovicového masivu je ideálním doplňkem pro váš interiér. S rozměry 136×47 cm poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše věci a navíc díky svému elegantnímu designu, s bílou barvou a kovovými úchyty, dodá vašemu bytu nezbytnou moderní atmosféru.

Vyrobena z kvalitního borovicového masivu

Komoda KN45 byla vyrobena z velmi kvalitního borovicového masivu, který je pevný a odolný. Díky tomu můžete mít jistotu, že komodu budete moci využívat po mnoho let.

Úložný prostor pro vaše věci

Komoda KN45 poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Má tři zásuvky a jedny dveře, takže si můžete snadno uspořádat své věci a mít je stále po ruce.

Komoda KN45

Elegantní design

Kromě praktického využití se komoda KN45 může pochlubit také svým elegantním designem. Bílá barva a kovové úchyty dodávají komodě moderní vzhled, takže se bude skvěle hodit do každého interiéru.

Velká velikost

S rozměry 136×47 cm je komoda KN45 velká, takže dokáže pojmout veškeré vaše věci a je vhodná i pro větší byty, kanceláře nebo obchody.

Komoda KN45

Kde ji nakoupit?

Pokud vás naše komoda KN45 zaujala, můžete ji zakoupit na našem eshopu na této adrese: https://www.esrom.cz/produkt/komoda-kn45-136m47-cm-bila. Náš eshop nabízí široký výběr nábytku a doplňků pro váš interiér za skvělé ceny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.