Bílá šatní skříň Kobe od Woodman – ideální řešení pro úpravu šatny!

Nábytek značky Woodman je skvělou ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí.

Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku vkládá lehký retro nádech. Kolekce Abbey je díky svému spojení tlumených barev jasným důkazem, jak skvěle toto spojení funguje.

Skříň Kobe od Woodman

Skříň Kobe od Woodman je perfektním doplňkem do vaší šatny. Bílá barva vytvoří příjemný a světlý prostor a skříň samotná nabízí dostatek úložného prostoru. Šatník disponuje drátěným prostorem pro věšení oblečení, poličkami a několika šuplíky v různých velikostech.

Rojeti jsou z oceli, potažené tonální práškovou barvou. Skříň má dva šuplíky o rozměrech 71 x 11 x 46 cm.

Navíc, skříň Kobe od Woodman dokáže přinést do vaší šatny nejen užitečnost, ale i styl. Design a kvalita jsou na prvním místě, proto je vhodná pro každého, kdo hledá dokonalé řešení pro uložení svého oblečení.

Zakoupit skříň Kobe od Woodman

Pokud vás skříň Kobe od Woodman zaujala a rádi byste ji zakoupili, navštivte stránku skvelynabytek.cz a objednejte si ji online. Doprava bude zajištěna až k vám domů, takže si nemusíte dělat starosti s tím, jak si ji rozvezete.

Skříň Kobe od Woodman

Interiér s bílou skříní

Nákup této skříně vám bude jistě krokem k tomu, aby se vaše šatna stala místem útulným a funkčním zároveň.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.