Casarredo Rošt do postele CasaNova Kombi 90 cm pro levou stranu

Casarredo Rošt do postele CasaNova Kombi 90 cm levý je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivý rošt pro svou postel. Tento lamelový rošt má šířku 90 cm a je určen pro levou stranu postele.

28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech

Rošt má 28 lamel v pružných kaučukových pouzdrech (kaučukové výkyvné duo kapsy na kolíku), které dokonale rozloží váhu těla na celou plochu matrace. Díky tomu se budete cítit pohodlně a vyspíte se jako v bavlnce.

Přizpůsobte si tuhost v bederní oblasti

Rovnoměrně rozkládá váhu těla na plochu matrace, obsahuje posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti v bederní oblasti (5 výztuh). To znamená, že si můžete rošt přizpůsobit tak, aby odpovídal vašim potřebám a zajistil vám dokonalý spánek.

Středový popruh pro zlepšení stability roštu

Rošt obsahuje středový popruh pro zlepšení stability roštu, což zajišťuje, že se rošt nebude ve vaší posteli pohybovat a vy se budete moci v klidu vyspat.

Nosnost a výklopný rošt

Nosnost roštu je 120 kg. Rošt je výklopný pomocí plynových pístů, což znamená, že ho můžete snadno vyskládat kdykoliv budete potřebovat a uvolnit prostor pod postelí.

Vhodný pro postele s úložným prostorem

Vhodný k postelím s úložným prostorem, kde vkládáte věci od nohou. Pokud máte v posteli úložný prostor, tak tento rošt je právě pro vás. Ovládání je jednoduché a rošt se snadno vyskládá.

Chcete si zakoupit Casarredo Rošt do postele CasaNova Kombi 90 cm levý? Navštivte tuto stránku a ihned si ho objednejte: https://www.sidonia.cz/produkt/casarredo-rost-do-postele-casanova-kombi-90-cm-levy.

Casarredo Rošt do postele CasaNova Kombi 90 cm levý

Celkově lze říct, že Casarredo Rošt do postele CasaNova Kombi 90 cm levý je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivý rošt pro svou postel. Tento rošt je vyroben z kvalitních materiálů a disponuje mnoha funkcemi, které zajišťují dokonalý spánek a pohodlné spaní. Buďte proto odpočatí a plni energie díky Casarredo Rošt do postele CasaNova Kombi 90 cm levý.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.