Elegantní koberec Vitaus Miralla ve velikosti 80 x 50 cm


Odkaz na koberec Vitaus Miralla

Hledáte koberec, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C, je protiskluzový a ještě k tomu nápaditý? Takovou kombinaci těžko pohledat, ale značka Vitaus to umí! Koberce jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Tenhle koberec Vám nabízí:

  • Velkou odolnost vůči poškození
  • Možnost praní na 30 °C
  • Protiskluzovou spodní část pro bezpečné používání
  • Nápaditý a moderní design

Koberce Vitaus Miralla jsou perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí mít naprosto kvalitní produkt, který navíc vypadá skvěle. Nejen, že se hodí na různá místa v domácnostech, ale díky výběru barev dokáže skvěle doplnit celkovou stylizaci interiéru.

Poznámka k motivu koberec Vitaus Miralla

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Určitě by vám tento koberec mohl sloužit na místo, kde se často pohybuje nebo kude bylo dříve velké znečištění jako je například „ulicová obuv“. Navíc by mohl být těm chladným zimním dnům teplo na nohy a do standardního designu by vnášel zcela nový prvků.

Vitaus Miralla koberec

Vyberte si i vy svůj oblíbený design z naší široké nabídky Vitaus Miralla a udělejte si radost pro své nohy a oči.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.