Hanah Home přináší Vícedílný obraz Jachta na moři 110×60 cm


Vyzdobte si stěny svého obývacího pokoje nebo ložnice stylově pomocí tohoto moderního obrazu, který radikálně změní vzhled celého pokoje.

Materiál

Obraz je vyroben z 100% MDF o tloušťce 3 mm, což zaručuje vysokou kvalitu a stabilitu.

Rozměry

  • 20×60 cm (1 díl)
  • 20×50 cm (2 díly)
  • 20×40 cm (2 díly)
  • Celková velikost: 110×60 cm
Hanah Home Vícedílný obraz Jachta na moři 110x60 cm
Hanah Home Vícedílný obraz Jachta na moři 110×60 cm

Tento vynikající obraz je složen ze 5 dílů různých velikostí, aby mohl být snadno a rychle vyvěšen na stěnu. Každý díl je tvarovaný ve tvaru pravidelného obdélníku, který vytváří tou nejzajímavější scénu s jachtou na moři.

Jaký styl interiéru se hodí k této podobě obrazu?

Obraz s tematikou moře je vhodný jak do bytu, tak do kanceláře a radí se k modernímu stylu, který dává důraz na designový minimalismus. Tento obraz perfektně zapadne do interiéru s jasnými liniemi a jednoduchými tvary.

Jaký design interiéru se hodí k danému obrazu?

Tento obraz by měl být umístěn na stěnu, která by mohla být odhalena či zobrazena, záleží na pozici a velikosti dané místnosti. Obraz může být kombinován s nábytkem ze dřeva, dekoracemi bílé barvy, či s dekoracemi s námořnickou tematikou. Má-li byt starší styl, obraz bude vynikat více a bude mít skvělý moderní vzhled, a naláká tak pozornost k němu, jako k jednomu ze středobodů dekorace.

Kde si můžete zakoupit tento obraz na internetu?

Tento Vícedílný obraz Jachta na moři 110×60 cm nyní můžete zakoupit na stránkách brega.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.