HNĚDÁ KOUPELNOVÁ SKŘÍŇKA POD UMÝVADLO


Hnědá koupelnová skříňka pod umyvadlo

Koupelnová skříňka

Vyrobená z regálové skříňky s mezerami

Hnědá koupelnová skříňka je vyrobená z regálové skříňky s mezerami a z malého regálu, který dovolí využít prostor těsně pod umyvadlem. Díky tomu můžete snadno uschovat různé kosmetické a hygienické pomůcky, které by jinak ležely volně na umyvadle a tvořily nevzhledný zmatek.

Dvířka skříňky

Dvířka skříňky jsou pečlivě zpracovaná a mají stylový design, který se hodí do moderních a klasických koupelen. Rozevřít je můžete jednoduchým stiskem rukojeti, kterou najdete na horní straně skříňky.

Malý regál

V dolní části koupelnové skříňky najdete malý regál, který je ideální pro uskladnění věcí v malých rozměrech, jako jsou například utěrky a čisticí přípravky.

Moderní a stylový design

Koupelnová skříňka pod umyvadlo v hnědé barvě má moderní a stylový design, který se hodí do různých interiérů. Barva skříňky je příjemná a přitom nevšední.

Chcete si pořídit vlastní hnědou koupelnovou skříňku pod umyvadlo? Navštivte skvelynabytek.cz a vyberte si ze široké nabídky koupelnového nábytku.

Koupelnová skříňka

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.