J-line Roughie L – elegantní černá keramická váza pro každý interiér

Jednoduchost a minimalismus jsou v dnešní době často hledanými prvky v interiéru. Pokud patříte mezi ty, kteří upřednostňují tuto estetiku, máme pro vás skvělý doplněk – keramickou vázu Roughie od značky J-line.

Jednobarevná váza s jemnou strukturou

Váza Roughie se vyznačuje především svou jednoduchostí. Její černá barva dokáže krásně kontrastovat s jakýmkoliv květinovým aranžmá. Povrch vázy je pak ozvláštněn jemnou strukturou, která jí dodává neopracovaný dojem.

Výhodou této keramické vázy je, že se hodí do různých stylů interiérů – od moderních a minimalistických až po rustikální a vintage. Váza dokáže oživit mnoho různých prostor a snadno se kombinuje s dalšími dekoracemi.

Dvě velikosti pro různé květiny

Keramická váza Roughie je dostupná ve dvou velikostech – L a XL. Větší velikost L je ideální pro větší květina, jako jsou například růže nebo pampelišky. Menší verze XL se pak hodí pro menší květiny, jako jsou například narcisy nebo fialky.

Pokud hledáte elegantní a jednoduchou vázu, která dokáže ozvláštnit váš interiér, rozhodně se podívejte na model Roughie od značky J-line. Tuto krásnou vázu můžete zakoupit na webu Codina.cz zde: https://www.codina.cz/produkt/cerna-keramicka-vaza-j-line-roughie-l.

Keramická váza Roughie L

Keramická váza Roughie L a XL

Váza Roughie od značky J-line je skvělým doplňkem pro všechny, kteří upřednostňují minimalismus a jednoduchost. Její jednobarevný povrch s jemnou strukturou se snadno kombinuje s různými dekoracemi a váza je navíc dostupná ve dvou velikostech, takže si můžete vybrat podle toho, jaké květiny preferujete. Pokud vás tato keramická váza zaujala, určitě mrkněte na web Codina.cz a pořiďte si ji pro svůj domov také.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.