Jídelní set s rozkládacím stolem – praktické řešení pro menší prostory


Vybrat správný jídelní set pro menší prostor může být náročné. Často se totiž setkáváme s tím, že kuchyně či obývací pokoj slouží také jako jídelna. V takovém případě se hodí investovat do jídelního setu, který je praktický a zároveň elegantní.

Vyberte si rozkládací stůl

Rozkládací stůl je pro menší prostory ideálním řešením. V běžném stavu zabere minimum místa, ale pokud máte hosty, můžete ho jednoduše rozložit a vytvořit tak větší jídelní prostor. U rozkládacích stolů je důležité zvolit takový, u kterého je snadné a rychlé rozložení a zase složení. Také se vyplatí myslet na to, jakým způsobem se stůl rozkládá – zda se stůl rozkládá na délku či na šířku. To záleží na velikosti místnosti, kde bude stůl umístěn.

Na trhu je k dispozici mnoho různých druhů rozkládacích stolů. Můžete si vybrat stůl s klasickým rozkládáním pomocí jedné či dvou klap, stůl s rozkládáním pomocí výsuvných desek, nebo si můžete pořídit stůl s rozkládáním pomocí roztažitelných nohou.

Vyberte si vhodné židle

Ke stolu je potřeba vybrat také vhodné židle. Pokud máte menší prostor, zvolte židle, které jsou lehké a snadno přenosné. Také se vyplatí myslet na to, jakou výšku mají židle, aby byly při používání stolu pohodlné. Zvolte takové židle, které se dobře hodí ke stolu, a které jsou pro vás pohodlné.

Na trhu je k dispozici mnoho druhů židlí. Můžete si vybrat židle s klasickým designem, moderní židle nebo si můžete pořídit židle s polstrováním pro větší pohodlí.

Vyberte si jídelní set podle vašeho stylu

Posledním a nezbytným krokem je vybrat jídelní set podle vašeho stylu. Jídelní set by měl do vašeho bytu zapadat a sladit se s ostatním nábytkem. Pokud máte rádi klasický styl, zvolte jídelní set s dřevěným stolem a klasickými židlemi. Pokud máte rádi moderní styl, zvolte jídelní set s kovovým stolem a moderními židlemi.

Vybrat jídelní set s rozkládacím stolem je praktickým řešením pro menší prostory. Pokud si vyberete správný stůl, židle a set podle vašeho stylu, určitě nebudete litovat. Navíc si užijete skvělé jídlo s rodinou a přáteli bez obav z nedostatku místa.

Zde najdete širokou nabídku jídelních setů s rozkládacím stolem

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.