Kancelářská židle Office Pro MEROPE SP – ergonomická a nosnost až 135 kg – v nabídce více barev, včetně černé barvy

Kancelářská ergonomická židle s podhlavníkem pro dlouhodobé sezení. Záda židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťují celodenní větrání zad. Podle potřeby si nastavíte výšku, hloubku a posun do stran područek. Sedák a opěrák můžete zafixovat ve 4 polohách. Ergonomická aktivní bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení. Nosnost až 135 kg. Záruka 3 roky.

Certifikát státní zkušebny

Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Kancelářská židle Office Pro MEROPE SP splňuje požadavky ČSN EN 1335-1:2000 a ČSN EN 1335-2:2009. To potvrzuje certifikát státní zkušebny o shodě.

Nastavení pro vaše pohodlí

Sedák a opěrák můžete zafixovat ve 4 polohách. Výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou. Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Ergonomická aktivní bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení a nastavením optimální výšky opěráku ve 4 polohách zvolíte správnou polohu zad.

Celodenní větrání zad

Záda židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťují celodenní větrání zad. To je důležité pro dlouhodobé sezení a přispívá k pohodlí při práci. Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky.

Technické parametry

Kancelářská židle Office Pro MEROPE SP má nosnost 135 kg. Její hmotnost je 22,60 kg a celková šířka je 66 cm. Šířka sedu je 52 cm. Výšku můžete nastavit v rozmezí 109-130 cm a výška sedu je 43-52 cm. Hloubka sedáku je 50-56 cm. Rozměry obalu jsou 71x53x66 cm a hmotnost včetně obalu je 26,4 kg. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině.

Chcete si tuto skvělou kancelářskou židli pořídit? Navštivte web Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.