Luxusní rohová pohovka MESONICA Toro v béžovém provedení s délkou 260 cm


Toro – synonymum elegance a pohodlí

Rohová pohovka MESONICA Toro je inspirovaná retro stylem. Jednoduchost linií a moderní design tvoří působivý celek, který se stane dominantou vašeho obývacího pokoje. Hledáte-li stylovou a kvalitní pohovku, která vám poskytne maximální pohodlí po náročném dni, je Toro tou pravou volbou.

Designová preciznost je všude patrná. Kromě vnějších linií si samozřejmě můžete vybrat i z mnoha detailů. Za přednost si můžete vybrat například barvu potahu, ale i kovové prvky, jako jsou nožky či detaily na opěradle.

Pohovka MESONICA Toro – oblíbená nejen pro svůj vzhled, ale i pro kvalitu. Použité materiály a technologické postupy jsou ručně kontrolovány po celou dobu výroby, aby se dosáhlo co nejvyšší kvality výrobku. Obzvláště důležité jsou samozřejmě materiály použité na sedací část, aby byla pohodlí na prvním místě.

Rozměry pohovky MESONICA Toro jsou ideální pro větší obývák. Konkrétně má délku 260 cm a délku výsuvné části 205 cm. Výška sedu je 43 cm a hloubka 97 cm.

Individuální výroba a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Je tedy nutné si toto detailně přečíst před objednáním pohovky.

Tip na údržbu

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Zvláště se doporučuje použití speciálních čisticích přípravků určených pro daný typ materiálu.

Rohová pohovka MESONICA Toro

Pozn.: Balení obsahuje dva dekorační polštáře. Ty se většinou vyrábějí ve stejném stylu jako pohovka a podtrhují tak celkový dojem z interiéru.

Závěr

Pokud hledáte styl a pohodlí v jedné pohovce, je rohová pohovka MESONICA Toro tou správnou volbou. Kvalita materiálů i ruční kontroly během výroby zaručí, že si zvolený kousek užijete dlouhá léta a že se stane ozdobou vašeho interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.