Nabízejí se elegantní nástěnné hodiny z krystalů zlaté barvy Karlsson Sunburst


Nejsou to jen dvě ručičky.

Hodiny značky Karlsson, představují jedinečný minimalistický design s promyšlenou kombinací moderního tvaru a čisté barvy. I přes svou jednoduchost se tedy stanou dominantou vašeho domova.

Vnitřní kruh má v průměru 10 cm.

Designový kousek na stěnu

Čím vlastně hodiny zaujmou? Samozřejmě designem. Krásná zlatá barva a netradiční tvar přitáhnou pohled každého návštěvníka.

Karlsson Sunburst hodiny na zdi

Nádherný křišťál, který je použit na výrobu tohoto produktu, zajišťuje jeho luxusní vzhled a zároveň také odolnost. Pokud se tedy rozhodnete tento kus pořídit, můžete být jistí, že si s vámi bude dlouho držet krok.

Různé velikosti

Díky různým velikostem, v jakých jsou hodiny k dostání, si můžete vybrat ten nejvhodnější kus právě pro váš prostor. Tento kus se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice, kanceláře nebo dokonce do koupelny. Krása a jednoduchost se prostě přizpůsobí jakémukoli prostředí.

Karty na stůl

Jestliže tedy toužíte po kousku, který rozhodně nezapadne do davu a bude tím důležitým prvkem, který vynikne, veškerá čest. Hledáte tak jako my originální kusy, které dokážou dodat každému interiéru tu správnou atmosféru.
Přejděte na web zde a pojďte se podívat na další designové kousky značky Karlsson.

Tak neváhejte a přidejte i vy do svého bytu tento elegantní a nadčasový doplněk na stěnu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.