Nová Karafa La Bella s objemem 1,2 l – dokonalý kousek pro každou hostinu


Představení nové karafy La Bella

Skleněná karafa na vodu z čirého skla o objemu 1,2 l s korkovou zátkou je novým kouskem v sortimentu

výběrná nábytek

Tuto karafu určitě oceníte, ať už si chystáte rodinnou večeři, oslavu nebo obyčejnou vodu s citronem k obědu;

Tato karafa je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který bez problémů snese časté používání a mytí v myčce na nádobí. Navíc je její design velmi elegantní a skládá se z jednoduchých tvarů, díky kterým bude dokonale zapadat do jakéhokoliv prostředí.

Specifikace karafy

Objem: 1,2 litru

Materiál: sklo

Barva: čirá

Zátky: korková

Více informací o karafě La Bella naleznete na stránkách výběrného nábytku

Využití karafy ve vašem domácnosti

Karafa La Bella je univerzálním doplňkem vaší domácnosti, který se hodí ke každé příležitosti.

Zkusili jste ji již naplnit studenou vodou a kolem opatrně nakrájenými citronovými plátky a ledem? Pokud ne, neměli byste tento osvěžující nápoj určitě vynechat. Vteřiny kdy se sklenka nechtěně ochladí rukama po nalévání z kohoutku, jsou pryč a celá rodina si tak může vychutnat zdraví prospěšný nápoj.

Podobné funkce karafa plní i při servírování vína, nektaru nebo piva.

Ochrana zdraví a životního prostředí

Jak už bylo zmíněno, karafa La Bella je vyrobena ze skla. Jedná se o materiál s nulovou mírou obsahu škodlivých látek, proto je tento produkt bezpečný pro vaše zdraví.

Kromě toho je skleněná nádoba naprosto ekologická, neboť sklo je plně recyklovatelné a nezanechává po sobě negativní uhlíkovou stopu v přírodě.

Karafa La Bella

Závěr

Nová karafa La Bella o objemu 1,2 l od výběrného nábytku je dokonalým kouskem pro každou hostinu. Bez ohledu na to, jestli hrozí vysoké letní teploty, či se neochotně prohání zima, určitě ji oceníte v naší domácnosti nejednou. Udělejte si radost a pořiďte si ji prostřednictvím úvodem zmíněného e-shopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.