Nová rohová sedací souprava SILVA – levé provedení s designem Nube 45

Moderní rohová sedací souprava SILVA s rozkladem na lůžko a úložným prostorem v mnoha barvách je naprosto dokonalým nábytkem do každého moderního interiéru. Tento kousek nábytku je dokonale stvořen pro pohodlné sezení, odpočinek a příjemné posezení s přáteli a rodinou.

Levé provedení s designem Nube 45

Souprava SILVA je k dispozici také v levém provedení s moderním designem Nube 45. Tento design přináší do vašeho domova nádech luxusu a moderní elegance. Pokud hledáte něco originálního, tak si tuto rohovou sedací soupravu jistě oblíbíte.

Tato rohová sedací souprava je vyráběna s ohledem na maximální pohodlí. Nohy soupravy jsou vyrobené z kovového materiálu a jsou k dispozici v několika designových provedeních. Prostorná sedací plocha je vyrobena z kvalitního materiálu, který je velmi odolný vůči poškození.

Rohová sedací souprava SILVA se snadno přizpůsobí vašemu stylu a vkusu. Je dostupná v mnoha barvách jako jsou hnědá, šedá, modrá, zelená a mnoho dalších. Vyberte si ten správný odstín, který bude skvěle ladit s ostatními kousky nábytku v místnosti.

Rohová sedací souprava SILVA

Rozklad na lůžko a úložný prostor

Souprava SILVA disponuje také úložným prostorem, který je ideální pro ukládání polštářů, dek a přikrývek. Navíc je tato rohová sedací souprava možné rozložit na pohodlné lůžko, na kterém si můžete snadno a pohodlně odpočinout nebo pohostit návštěvy.

Je to dokonalá kombinace pohodlí a funkcionalitu, která bude skvěle vyhovovat každému modernímu interiéru. Pokud si chcete tuto rohovou sedací soupravu objednat, tak navštivte stránku www.kupsinabytek.cz.

Rozložené lůžko

Závěr

Rohová sedací souprava SILVA s rozkladem na lůžko a úložným prostorem v mnoha barvách je skvělým řešením pro každou moderní domácnost. Její elegantní design s luxusním nádechem a skvělým pohodlím je ideální pro relaxaci a posezení s přáteli a rodinou. Pokud ještě váháte, tak si jí určitě vyberte a uvidíte, že si ji velmi oblíbíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.