Nová zářivá obývací stěna GENTA od Tempo Kondela v dubu sonoma a bílé barvě


Krásný design doplněný funkcionalitou

Obývací stěna GENTA od výrobce Tempo Kondela je novou přírůstkem do nabídky moderního nábytku. Tento unikátní kus nábytku rozzáří každý interiér. Designové prvky jsou sladěny s velmi praktickými funkcemi na jednotlivých komponentách. Stěna se skládá z TV stolku, dvou vitrín a poličkového systému, což zajišťuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše předměty.

Nová obývací stěna GENTA oživí prostor vašeho bytu nebo domu. S moderním designem a funkcemi si zamilujete každou minutu, kterou budete trávit v obývacím pokoji.

Barevné provedení a vlastnosti

Barevné provedení vypadá velice přirozeně a dává dojem pevnosti a kvality. Korpus stěny je v dubu sonoma a dvířka jsou v bílé barvě. Laminovaný DTD materiál zosen k výrobě stěny skvěle odolává poškrábání a poškození. K hranám byl použit kvalitní ABS materiál.

Velikost a barevné provedení této nové obývací stěny ji činí ideálním doplňkem k Vašemu bytu či domu. Přináší nejen stylový design, ale také skvělou funkcionalitu.

Rozměry a specifikace

RTV stolek má rozměry 160x42x32 cm, komoda má rozměry 50x32x70 cm a záchytná vitrína 50x22x67,5 cm. Police mají rozměry 60x18x20 cm a celá stěna má tloušťku materiálu 16mm. Stěna se dodává v demontu.

Na našem e-shopu naleznete tuto novinku koupit za skvělou cenu. Neodoláte?

Přidejte si novou obývací stěnu GENTA do svého domova

Nová obývací stěna GENTA od Tempo Kondela je ideálním doplňkem Vašeho domova. Kombinace moderního designu a funkcí na jednotlivých komponentách stěnu odlišuje od dalších nabízených obývacích stěn. Kromě toho mohou být také skvělým řešením pro změnu vzhledu interiéru bez nutnosti kompletní rekonstrukce. Navštivte naši stránku a nezapomeňte si objednat Vaši novou obývací stěnu do svého domova dnes.

Nová obývací stěna GENTA

Odkaz na obývací stěnu GENTA

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.