Nové univerzální ubrusy Bellatex EMA v černé barvě s rozměrem 120 x 140 cm

Bellatex EMA ubrus

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Ubrus je ušit z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození. Díky svému rozměru 120 x 140 cm je vhodný pro stolování ve větším i menším stylu.

Vyberte si univerzální ubrus, který vám bude sloužit dlouhá léta

Nabízíme vám nové univerzální ubrusy Bellatex EMA v černé barvě, které jsou nejen krásné, ale také velmi praktické. Jednoduše je umyjete a můžete opět používat. Navíc máme pro vás k dispozici i další barvy a vzory ubrusů, tak si můžete vybrat tu nejlepší volbu pro vás a váš stůl. Momentálně najdete v naší nabídce i ubrusy v novinovém stylu.

Vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů

Ubrus je vyroben z gemerské bavlny, která je velmi kvalitní a zároveň pevná a odolná vůči různým vlivům. Ubrus tak bude sloužit dlouhodobě a dlouhá léta bude chránit váš stůl. Díky jeho odolnosti vůči znečištění a poškození ho budete moci používat velmi často, aniž by se narušil jeho původní stav.

Ubrusy Bellatex EMA najdete v naší nabídce na www.atcomplet.cz. Vyberte si ten svůj univerzální ubrus, který ochrání váš stůl a zároveň ozdobí váš domov.

Bellatex EMA ubrus modrý

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.