Přizpůsob si svůj prostor s obývací stěnou Savona systém A dub trufla

Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy

Obývací stěna Savona systém A je dostupná v provedení dub trufla. Rozměry jednotlivých elementů najdete přímo u nich na našem e-shopu. Dodáváme ji jako demontovanou, takže sami můžete vše sestavit a přizpůsobit si ji podle vašich potřeb a přání.

Náš nábytek je vyráběn z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva, které jsou povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Materiál je odolný proti poškrábání a vlhkosti, takže obývací stěna bude sloužit dlouhá léta.

Montáž a údržba

Nábytek je dodáván v demontu, takže si ho můžete sestavit sami pomocí návodu, který najdete v balení. K sestavení nebudete potřebovat žádné další nástroje, protože vše potřebné k montáži již bude součástí nábytku. Při montáži u demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Po sestavení obývací stěnu ji budete pravidelně čistit a udržovat. K tomuto účelu stačí běžné prostředky, které jsou k dispozici v každé domácnosti. Postupujte podle návodu na použití a používejte měkkou bavlněnou úterku, abyste se vyhnuli poškrábání povrchu. Nepoužívejte ostré hadříky a předejděte uvolnění demontovatelných spojů občasným dotažením.

obývací stěna Savona systém A

Zdroj: https://www.maliboo.cz/produkt/obyvaci-stena-savona-system-a-dub-trufla-2

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.