Rohová rozkládací sedačka PURDY U, světle šedá – Komfortní nábytek pro váš obývací pokoj

Rozkládací rohová sedačka PURDY U je ideálním řešením pro ty z vás, kteří hledají pohodlný a stylový nábytek do svého obývacího pokoje. Tato univerzální sedačka se snadno smontuje na pravou i levou stranu, což ji činí velmi praktickou pro každou domácnost. Sedačka má rozměry 345 x 93 (72 cm bez polštářů) x 177 cm a nabízí dostatek místa pro relaxaci a odpočinek.

Potahová látka monolith 84, která byla použita na sedačce PURDY U, je světle šedá s jemnou strukturou a vypadá velice elegantně. Tato látka se dobře hodí k mnoha interiérovým stylům a je snadno kombinovatelná s ostatním nábytkem v obývacím pokoji. Součástí sedačky jsou polštáře se zapínáním na zip, které jsou potaženy stejnou látka jako samotná sedačka.

Celočalouněná sedačka PURDY U nabízí také úložný prostor pro uložení věcí, jako jsou povlečení nebo polštáře. Toto úložiště je skryté pod sedátky a může být snadno otevřeno. Rozložená sedačka má ilustrativní design s jinou barvou, avšak stejnou kvalitu a pohodlí jako skutečná světle šedá sedačka PURDY U.

Ložná plocha sedačky má rozměry 331 x 136 cm, což je dostatek prostoru pro pohodlný a klidný spánek. Výška sedu sedačky PURDY U je 39 cm a hloubka sedu je s polštáři 64 cm, bez polštářů pak 86 cm. Rozměry úložného prostoru jsou 128 x 70 x 22 cm a výška nožek 3,5 cm.

Materiál sedačky tvoří pružina vlnitá, owata a polyuretanová pěna T30, což zajistí, že se bude sedačka dlouho držet svého tvaru a bude zužitkována na maximum. Tyto materiály jsou společně s plastovými nohami ideální pro každodenní použití. Sedačka je dodávána v demontu a záruka na ni je standardně 24 měsíců.

Sedačka PURDY U je skvělou volbou pro ty z vás, kteří hledají pohodlí, stylový design a dostatek prostoru pro celou rodinu. Pokud vás tato sedačka zaujala, najdete ji na odkazu https://www.crosta.cz/produkt/rohova-rozkladaci-sedacka-purdy-u-svetle-seda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.