Rošt LEONIDAS s bočním výklopem – pravý rozměr 80×200 cm


Popis produktu

Rošt LEONIDAS s bočním výklopem je lamelový rošt vhodný pro postele o rozměru 80 x 200 cm. Rošt se vyznačuje kvalitním provedením a 28 bukovými lamelami, z nichž je 5 zdvojených pro možnost nastavení tvrdosti. Díky kaučukovým duo kapsám se zajišťuje tichý chod roštu.

Boční výklop

Jednou z hlavních výhod tohoto roštu je boční výklop. Díky tomu máte jednoduchý přístup k úložnému prostoru pod postelí. Rošt se ovládá pomocí pístového mechanismu a lze ho snadno vyklápět a skládat bez použití nástrojů nebo speciálních prvků.

Provedení pravé

Rošt LEONIDAS je k dispozici v provedení pravém, což znamená, že je určen pro pravou stranu postele. Pokud hledáte lamelový rošt pro levou stranu postele, můžete si vybrat z dalších produktů naší nabídky.

Nosnost a výška roštu

Rošt LEONIDAS má nosnost až 120 kg a jeho výška činí 5,5 cm. Díky tomuto výkonu a tuhosti je vhodný pro širší spektrum uživatelů. S výškou 5,5 cm se hodí pro většinu postelí a lze ho snadno instalovat a demontovat.

Rošt LEONIDAS s bočním výklopem 80x200 cm
Rošt LEONIDAS s bočním výklopem 80×200 cm

Záruka na kvalitu

Nakupujte s důvěrou a zárukou 24 měsíců. Věříme v kvalitu našich produktů a proto poskytujeme zákazníkům záruku na celou řadu produktů, včetně roštů LEONIDAS.

Tento lamelový rošt s bočním výklopem je ideální pro každou postel o rozměru 80×200 cm. Je vybaven 28 bukovými lamelami a 5 zdvojenými pro možnost nastavení tvrdosti. Tichý chod zajišťují kaučukové duo kapsy. Rošt má nosnost až 120 kg a výšku 5,5 cm. Vyberte si kvalitu a svou postel vylepšete o rošt LEONIDAS s bočním výklopem.

Zkuste rošt LEONIDAS ještě dnes a získejte hygienický a pohodlný způsob odpočinku. Objednávejte na www.maliboo.cz.

© 2021 Maliboo.cz – Designerové bytu a domova

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.