Šatní skříň Multi 38 v barvě černého dřeva s výškou 233 cm


Multifunkční šatní skříň

Šatní skříň Multi 38 je dokonalým řešením pro každou moderní domácnost. Díky své velké kapacitě a modernímu designu splní všechna očekávání. Vybírat můžete z mnoha módních barev těla, což Vašemu interiéru dá dodatečný ráz.

Posuvné dveře této skříně zjednoduší každodenní používání. Navíc je interiér šatní skříně rozdělen do čtyř částí vybavených policemi a dvěma tyčemi, což umožní velmi efektivní uspořádání oblečení a dalších věcí.

Barva černého dřeva se hodí k mnoha dekoračním stylům a získala si srdce mnoha zákazníků. Pokud nemáte dostatek prostoru v místnosti, doporučujeme jako ideální volbu vytvořit šatní skříň Multi 38 jako vysoký model s výškou 233 cm.

Vlastnosti šatní skříně Multi 38

Šatní skříň Multi 38 obsahuje mnoho zajímavých prvků, které ji dělají jedinečnou. Výrobce si dal záležet na tom, aby zákazník získal kvalitní produkt, který splní všechna očekávání.

Zrcadlo na přední straně skříně je nejen praktické, ale také vizuálně zajímavé. Vysoká kvalita je zajištěna laminovanou deskou o tloušťce 16 mm. Když jde o detaily, je třeba zmínit hrany kompletně zakončené dýhou ABS.

Hliníkové rukojeti a hliníková vedení s válečky na ložiskách zajišťují snadné a plynulé ovládání celé skříně.

Dodatečné informace a výhody

Šatní skříň Multi 38 s barvou černého dřeva je zcela nový nábytek, zabalený v původním obalu, který sami složíte díky montážnímu návodu. Balení obsahuje vše, co k jejímu sestavení potřebujete.

Velkou výhodou je, že každý zákazník si svou šatní skříň Multi 38 může přizpůsobit svým konkrétním požadavkům. Může si například sám vykreslit konfiguraci celé skříně, tak aby mu maximálně vyhovovala.

Pokud tedy hledáte ideální řešení, jak efektivně uspořádat celou svou šatnu, šatní skříň Multi 38 s výškou 233 cm je ideální volbou. Objednejte si ji z naší nabídky nábytku na www.esrom.cz.

Šatní skříň Multi 38

Jsme si jisti, že tuto šatní skříň značky Luceda.cz si zamilujete a bude Vám sloužit dlouhá léta. Zároveň nezapomeňte, že můžete využít naší dlouholetou zkušenost s montáží a zapojením elektrických přístrojů, tedy včetně Vaší nové šatní skříně. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o všechno potřebné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.