Stylový konferenční stolek S303 v ořechovém provedení


Úvod

Konferenční stolek S303 v ořechovém provedení je nejen praktickým kouskem nábytku, ale také skvělým designovým prvkem pro Váš obývací pokoj. Skleněný stůl v trojúhelníkovém tvaru s dekorem ořech vypadá velmi moderně a luxusně.

Jeho stylový vzhled a kvalitní zpracování potěší každého milovníka moderního designu nábytku pro obývací pokoj.

Popis produktu

Trojúhelníkový konferenční stolek S303 je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a pevnost. Hranolový rám z oceli v kombinaci s křehkým dekorem ořech skvěle doplňuje celkový vzhled tohoto konferenčního stolku.

Skleněný vrchní panel dodává stolu jemný, elegantní vzhled.

Design

Stůl je navržen s ohledem na moderní design. Jeho nestandardní trojúhelníkový tvar a asymetrické nohy potěší příznivce nevšedních designových prvků. V kombinaci s dekorem ořech a skleněným panelem vypadá tento stůl velmi moderně a elegantně.

Je to skvělý kontrast k tradičnímu, neforemnému konferenčnému stolu, který se tradičně vyskytuje v obývacím pokoji.

Využití

Konferenční stolek S303 vypadá perfektně v obývacím pokoji nebo v místnosti pro hosty. Jeho velikost umožňuje umístění knih, dekoračních předmětů a dalších potřebných věcí a zároveň poskytuje dostatečný prostor pro pohodlné sezení.

Tento konferenční stolek je perfektní volbou pro lidi, kteří hledají stylový a moderní konferenční stolek bez ohledu na to, zda se jedná o tradiční nebo moderní obývací pokoj.

Závěr

je skvělým způsobem, jak dodat Vašemu obývacímu pokoji moderní vzhled. Pokud hledáte nábytkový kousek, který bude nejen praktický, ale také elegantní a moderní, tento konferenční stolek je skvělou volbou pro Vás.

Pokud si chcete tento moderní konferenční stolek zakoupit, navštivte webovou stránku www.codina.cz

Konferenční stolek S303

Konferenční stolek S303 2

Technické specifikace:

Rozměry: 120 x 60 x 45 cm

Materiál: Sklo, dekor ořech, ocel

Záruka: 2 roky

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.