Stylový kusový koberec Twin-Wendeteppiche 105432 Linen-160×230

Koberce Twin-Wendeteppiche od značky Hanse Home – Northrugs Vás jistě zaujmou svojí multifunkčností.

Oboustranné koberce 2v1

V první řadě jsou oboustranné, takže se v podstatě jedná o koberce 2v1. Když Vás omrzí jedna strana, můžete si užívat tu druhou.

Vysoce odolné a snadno se udržují

Další výhodou je jejich vysoká odolnost a snadná údržba. Vyrábí se z pevného polypropylenu a mají krátký smyčkový vlas. Můžete je jednoduše vysávat a v případě polití usušit čistým hadříkem. Koberce proto najdou uplatnění nejen doma, ale i na terase či balkoně.

Potřebujete nový koberec pro svůj interiér?

Výrobce Hanse Home – Northrugs Vám přináší řešení v podobě koberců Twin-Wendeteppiche. Tyto kusové koberce jsou moderní a zároveň praktické.

Multifunkční koberce pro různé prostory

Díky své oboustrannosti může být koberce Twin-Wendeteppiche používán v různých prostorách jako jsou obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, koupelny, kuchyně, ale také na terase nebo balkóně.

Navštivte náš e-shop a zakupte si kvalitní výrobky za skvělé ceny!

Pokud máte zájem o kusový koberec Twin-Wendeteppiche 105432 Linen-160×230 od výrobce Hanse Home – Northrugs, navštivte náš e-shop na adrese https://www.skvelynabytek.cz/produkt/kusovy-koberec-twin-wendeteppiche-105432-linen-160m230. Zde si můžete vybrat ze široké nabídky výrobků od různých výrobců, které Vám nabízíme za skvělé ceny.

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 105432 Linen-160x230

Jednoduchá údržba a snadné čištění

Koberce Twin-Wendeteppiche jsou vyrobeny z pevného polypropylenu, což zaručuje jejich vysokou odolnost a snadnou údržbu. Krátký smyčkový vlas zajišťuje snadné vysávání a v případě potřeby můžete koberce rychle a snadno otřít hadříkem.

Zakupte si nyní kusový koberec Twin-Wendeteppiche 105432 Linen-160×230 a dopřejte si jedinečný kousek do Vašeho interiéru!

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 105432 Linen-160x230

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.