Stylový servírovací talíř House Doctor Černá miska Serveur s průměrem 24,5 cm


Stylový servírovací talíř House Doctor Černá miska Serveur

Poutavý design v odstínu černé

Udělejte radost sobě či svým blízkým decentní miskou Serveur, která nejenže podtrhne barvu vašich jídel, ale ihned si vás získá svým krásným poutavým vzorem v odstínu černé. Tento servírovací talíř od dánské značky House Doctor okouzlí snad každého svým stylish vzhledem a nadčasovým stylem.

Vyrobena ze styren-akrylonitrilové pryskyřice

Kromě svého krásného designu vás zaujme také svými přednostmi. Je vyrobena ze styren-akrylonitrilové pryskyřice, díky čemuž je velmi odolná, tvrdá, lehká a má dlouhou životnost. Nemusíte se tak obávat o její rozbití a můžete si ji brát i na cesty. Pokud hledáte kvalitní a praktický servírovací talíř, miska Serveur je pro vás tou správnou volbou.

House Doctor Černá miska Serveur

Vhodná pro každou domácnost

Miska Serveur vynikne v každé domácnosti. Její černý vzhled dodá vašemu jídlu na eleganci a působivosti. Je velmi univerzální a může být použita pro různé účely, například k podávání salátů, předkrmů, ovocných šťáv a mnoho dalších.

Vhodná do myčky, nevhodná do mikrovlnné trouby

Pro vaše pohodlí je miska Serveur vhodná do myčky, nemusíte se tak obávat ručního mytí nádobí. Avšak, nevhodná je do mikrovlnné trouby, takže pokud chcete ohřát jídlo na talířku, raději volte jinou variantu.

Pokud se rozhodnete pro zakoupení této krásné misky Serveur od House Doctor, najdete ji na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/house-doctor-cerna-miska-serveur-24-5-cm. Uvidíte, že tato kouzelná a stylová miska perfektně zapadne do vaší kuchyně a stane se oblíbenou součástí vašeho jídelníčku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.