Světle šedá rozkládací pohovka s úložným prostorem pro moderní venkovský styl – Cosmopolitan Design Vermont

Pohovka, která nezabere příliš místa, ovšem svou funkci splní na jedničku. Tato od evropské značky Cosmopolitan Design kromě pohodlného útočiště pro lenivé dny nabízí možnost rozložení a úložný prostor navíc. Zde si můžete prohlédnout detaily produktu.

Čalounění

Čalounění je zhotoveno z jemného sametu, který je mimořádně příjemný na dotek. Samet navíc zvlášť potěší ty z vás, kteří mají doma domácího mazlíčka s drápky. Díky hladkému zpracování látky váš malý poklad packou nezadrhne a nevytáhne nitku. Pohovka tak zůstane v perfektním stavu, jako byste ji právě novou vytáhli z obalu.

Rozkládací funkce

Světle šedá rozkládací pohovka se snadno rozloží na postel, takže se může stát skvělým řešením pro přespání náhodných návštěv. Prostředí vašeho obývacího pokoje zůstane elegantní, přestože tento multifunkční kus nábytku zvládne přivítat dalšího hosta.

Úložný prostor

Na spodní části pohovky je umístěn praktický úložný prostor, který se otevírá pomocí zvednutí sedáku. Sedák však nezůstane vpoložené poloze, jak bývá obvyklé, ale zůstane v poloze svislé, takže se ruce dostanou snadno dovnitř úložného prostoru. To umožňuje snadné ukládání ložního prádla, polštářů nebo přikrývek.

pohovka

Moderní venkovský styl

Tato pohovka se hodí především do interiérů, ve kterých dominuje moderní venkovský styl. Světlá šedá barva sametu, kombinovaná s černými kovovými nohami, vytváří pohledný kontrast, který osvěží váš prostor. Navíc samotné rozložení pohovky vypadá impozantně, jakoby se rozkládala do naprosto nového rozměru.

interiér

Závěr

Světle šedá rozkládací pohovka s úložným prostorem Cosmopolitan Design Vermont je šikovné řešení pro ty, kteří potřebují spojit funkčnost a design. Sametové čalounění a úložný prostor jsou jen některé z atributů, kterými tato pohovka disponuje. Rozložení na postel je velmi snadné a celková kvalita zpracování zaručuje, že vám slouží celá řada let.

detaily

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.