Toaletní stolek OLIVIA – elegantní bílá ořechová kombinace pro dokonalou úpravu


Úvod

Toaletní stolek OLIVIA se zrcadlem a taburetem nabízí spoustu úložného prostoru, který ocení každá žena. Kromě praktické funkce je toaletní stolek také krásným kusen nábytku, který dokáže zútulnit každou ložnici. Pokud tedy hledáte kvalitní a elegantní řešení pro dokonalou úpravu, tak je toaletní stolek OLIVIA tím nejlepším řešením pro Vás.

Design a materiál

Toaletní stolek OLIVIA je vyroben z kvalitního dřeva a lakovaný v bílé barvě, která vyzařuje čistotu a dokonalou eleganci. Zrcadlo, které je připevněno k stolečku, je vybaveno LED osvětlením, takže budete mít vždy dostatek světla při úpravě a líčení. Kromě toho toaletní stolek nabízí spoustu úložného prostoru v šuplících a na dalších poličkách, kde můžete uskladnit kosmetické potřeby a další drobnosti.

Vlastnosti

  • Barevná kombinace: Bílá – ořech
  • Materiál: Dřevo
  • Rozměry: 80 x 40 x 136 cm
  • Zrcadlo s LED osvětlením
  • Úložný prostor: Šuplíky a police

Jestliže hledáte krásný a praktický nábytek do Vaší ložnice, tak toaletní stolek OLIVIA je tím správným řešením. Kromě estetického zázemí nabízí také dostatek úložného prostoru, který ocení každá žena.

Ložnice s toaletním stolem

Pro dokonalé zhodnocení toaletního stolku OLIVIA doporučujeme nahlédnout na produktovou stránku skvelynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.