Twin Supreme 103765 Blue/Cream – Kusový koberec 80x350cm


Představení koberců bouclé

Design a vlastnosti koberce Twin Supreme 103765 Blue/Cream

Kusový koberec Twin Supreme 103765 Blue/Cream představuje skvělou možnost, jak dodat Vašemu domovu novou dávku elegance. Designové kruhové a obdélníkové kusové koberce jsou ideálním doplňkem k Vámi zvolenému nábytku.

Materiál a údržba

Tento kusový koberec je vyrobený ze 100% polypropylenu, což znamená, že je velmi snadný na údržbu. Díky nulovému vlasu Vám nezpůsobí žádné problémy s vlasy po domě, a je vhodný pro lidi s alergiemi. Přidal(a) bych odkaz na nákup koberce do textu.

Univerzálnost koberce Twin Supreme 103765 Blue/Cream

Twin Supreme 103765 Blue/Cream kusový koberec je univerzální a lze jej umístit jak do interiéru, tak i exteriéru. Můžete si tak vytvořit pohodlnou zónu k posezení a relaxaci na balkóně, terase nebo do zahrady, kde si můžete vychutnat pohled na zelenou zahradu a křupání trávy pod chodidly.

Barevné provedení a vzory koberce Twin Supreme 103765 Blue/Cream

Tento kusový koberec je k dispozici v krásné modrokrémové barvě a v kruhovém i obdélníkovém provedení. Vzory jsou velmi jemné a nevýrazné, takže nebudou rušit Vaši krásnou domácnost.

Twin Supreme 103765 Blue/Cream - Kusový koberec 80x350cm

Závěr

Věříme, že Vás designové kusové koberce Twin Supreme 103765 Blue/Cream přesvědčili svojí originalitou, kvalitou i vzhledem a budoute si s nimi velmi oblíbené. Věříme, že se stanou skvělým doplňkem Vaší domácnosti. Proto doporučujeme, aby jste si co nejdříve objednali svojí vysněnou kusový koberec právě u nás na e-shopu. Přidal(a) bych odkaz na nákup koberce do textu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.