Unis Dřevěná vitrína – praktické a stylové řešení pro každý roh

Unis Dřevěná vitrína je nejen dekorativním kouskem nábytku, který bude krásně ozdobou každého interiéru, ale také praktickým řešením pro uložení či vystavení různých předmětů. Je to skvělá volba pro každý roh místnosti, který by se jinak nevyužíval.

Provedení

Tato dřevěná vitrína je vyrobená ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme však také možnost objednání této vitríny v borovicovém masivu. Z masivního dřeva jsou vyrobena i záda vitríny, což značně zvyšuje její pevnost a stabilitu.

Tato vitrína má dvoje prosklené dveře a jednu skleněnou polici. Díky těmto skleněným dveřím a polici jsou uložené předměty skvěle vidět a vitrína působí velmi elegantně.

Povrchová úprava

Vitrína je povrchově zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechává vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné.

Pokud byste si však přáli vitrínu objednat v surovém stavu pro další individuální úpravy, je to také možné. Nabízíme totiž možnost objednat ji i bez povrchové úpravy. Vnitřní povrchovou úpravu je také možné si přiobjednat za příplatek 4%.

Využití a doporučení

Dřevěná vitrína Unis bude skvělou volbou jak do klasických, tak i moderních interiérů. Díky svému praktickému uspořádání a proskleným dveřím dokáže krásně prezentovat vaše sbírky, porcelánové servisy, prostě vše, co byste si přáli ukázat a zároveň zajistí, že vám nezabere příliš mnoho místa.

Pokud byste si přáli vitrínu využít nejen pro vystavení krásných předmětů, ale také pro vystavení knih či originálních dekorů, tak doporučujeme zvolit si borovicový masiv, který je o něco měkčí než smrkový masiv. Vitrína je vysoce kvalitní a vydrží vám sloužit po dlouhou dobu.

Pokud jste se rozhodli pro nákup této vitríny, tak vám ho doporučujeme uskutečnit právě u společnosti Nábytek přehledně, která patří k TOP dodavatelům kvalitního nábytku v České Republice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zámek a jeho autorem je Zámek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.